מיגונית למכירה

פתרונות מיגון מוצעים כיום עבור בתים או מוסדות בהם חסר ממ"ד וביניהם נכללות גם מיגוניות. ככלל, ניתן להציב מיגונית בשטחים פתוחים שונים, כגון: בחצרות של בתים פרטיים, בפסי ייצור של מפעלים או בתי עסק ועוד ומטרתה לשמש כמרחב ממוגן עבור השוהים בו, בעתות סכנה או חירום. 

ככלל, ניתן לרכוש מיגוניות במידות שונות, באופן כזה שניתן להתאים אותה לשטח מסוים שבו מעוניינים להציב אותה. יחד עם זאת, מיגוניות בד"כ מיוצרות בתצורות ובגדלים קטנים יותר מאלה של ממ"ד סטנדרטי ומסיבה זו, משקלן הינו קטן יותר (ממשקלו של ממ"ד). 

 

יתרונות במיגונית

במדינת ישראל יש מבנים ובתים פרטיים בהם אין ממ"ד סטנדרטי בשל התהליך המורכב ובשל המחיר הכרוך בד"כ בבניית ממ"ד. דבר זה עלול לחשוף את השוהים בדירות אלה, בהם אין ממ"ד, בפני סכנות של נפילת טילים וכיו"ב. 

במידה והנכם מתגוררים בדירה שבה חסר ממ"ד או שהנכם שוהים או עובדים במקום בו חסר מרחב מוגן, פתרון של הוספת מיגונית יכול לסייע עבורכם מאוד. ברכישת מיגונית ניתן למצוא כמה יתרונות בולטים וביניהם:

  • ניתן להזמין מיגונית הגודל מסוים שבו הנכם מעוניינים. מיגונית ניתנות להתאמה לפי מידות השטח שבו יש להציב אותה. 
  • ניתן לשנע את המיגונית ממקום למקום באוםן פשוט יחסית, הודות למשקלה הנמוך יחסית. 
  • לאחר שתזמינו מיגונית, סביר להניח שתקבלו אותה תוך זמן קצר, בהתאם למלא הנמצא אצל החברה ממנה תבחרו להזמין את המיגונית. 
  • מיגונית העומדת בתקנים שנקבעו בחוק יכולה להעניק עבורכם מחסה והגנה מפני הדף של טילים וכיו"ב, באופן דומה להגנה שמעניקים מרחבים מוגנים מסוג אחר. 

 

כמה עולה מיגונית?

אם תהיתם בנוגע לעלויות הכרוכות ברכישת מיגונית, לרוב ינוע מחירה סביב ה 29,000 ₪. מעבר לכך, בד"כ מחיר רכישת מיגונית גם יכלול בתוכו את עלות הובלתה לבית הלקוח.

 

לסיכום

מיגוניות משמשות כמרחב מוגן שנבנה בגדלים שונים והוא נחשב תקני במידה ומיוצר בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק. 

במידה ותרצו לקבל ייעוץ בנוגע למיגוניות או לפתרונות מיגון אחרים, תוכלו לפנות לחברת מיגון טוב, שתעניק עבורכם שירות מקצועי במחירים אטרקטיביים.

אז מה היה לנו עד עכשיו

לקבלת הצעת מחיר למיגונית למכירה השאירו פרטים בטופס
לוגו מיגון טוב
לייעוץ חינם והצעת מחיר למיגונית למכירה השאירו פרטים ונחזור בהקדם