ממ"דים יבילים

מצבי חירום שונים הביאו למציאות שבה מרחבים ממוגנים נדרשים בכל בית או מבנה בישראל.

כחלק מפתרונות מיגון שמוצעים עבור האזרחים, ניתן לרכוש ממ"ד נייד, שמשמש כמרחב ממוגן ובנוי מקירות בטון לפי התקנים הנדרשים.

ממ"דים יבילים מיוצרים במפעלים ולאחר מכן נשלחים ללקוחות בהתאם לרכישותיהם.

לרוב, ממ"דים יבילים כוללים גם חלון הדף ודלת הדף, בדומה למרחב מוגן סטנדרטי.

ממ"דים יבילים משווקים בסוגים ובגדלים שונים וביניהם ניתן למצוא ממ"ד מתקפל, שהינו מבנה מיוצר מלוחות פלדה וניתן למקם אותו בשטחים סגורים וביניהם גם בבתים פרטיים וכיו"ב.

ניכר, כי הפופולאריות של ממ"דים יבילים הולכת וגדלה, שכן הרבה אנשים ומשפחות מעדיפים לרכוש ממ"דים יבילים מאשר לבנות ממ"ד כתוספת לביתם או לבניין שבו הם מתגוררים.

 

עלויותיהם של ממ"דים יבילים

רכישת ממ"ד יביל לרוב כרוכה בעלות נמוכה ביחס לעלות שכרוכה בבניית ממ"ד קונבנציונאלי.

בעוד שעלויות של בניית ממ"ד עשויות להיאמד ב כ 100,000 ₪, רכישת ממ"ד יביל עשויה לנוע בטווח מחירים של 40,000 – 20,000 ₪.

לפיכך, לא מעט פעמים, אנשים מעדיפים לרכוש ממ"ד מוכן שניתן להובלה מאשר להיכנס לתהליך של בניית ממ"ד או של שיפוץ חדר והפיכתו לממ"ד.

יחד עם זאת, בבחירת ממ"ד מתאים, יש לתת את הדגש על איכותו ועל עמידותו ולא רק על עניין המחיר, שהרי מטרתו העיקרית של ממ"ד הינה לספק הגנה ומחסה עבור השוהים בו, בזמני חירום או סכנה.

במהלך בחירת ממ"ד מתאים עבורכם, כדאי לבחון את חוזק ועמידות המוצר, לצד עניין המחיר, שכן, ממ"ד שתרכשו אמור לשרת אתכם למשך תקופה ממושכת ולאפשר עבורכם הגנה וביטחון על הצד הטוב.

 

לסיכום

פתרונות מיגון שונים מוצעים בד"כ כתחליף לבניית ממ"ד סטנדרטי והם כוללים ממ"דים יבילים, מיועדים הן לבתים פרטיים והן לבתי עסק.

העלויות הכרוכות ברכישת ממ"דים ניידים זולות יותר מאלה הכרוכות בבניית ממ"ד ובשל כך, פתרון מיגון זה הינו נגיש ונוח עבור אנשים שמעוניינים במרחב ממוגן שאינו כרוך בעלויות גבוהות או בתהליך מורכב של בנייה.

במידה ותרצו לקבל מידע וייעוץ מקצועי בנוגע לממ"דים יבילים, תוכלו לפנות לחברת "מיגון טוב" שתוכל להציע עבורכם פתרונות מיגון במחירים משתלמים.

אז מה היה לנו עד עכשיו

לקבלת הצעת מחיר לממ"דים יבילים השאירו פרטים בטופס
לוגו מיגון טוב
לייעוץ חינם והצעת מחיר לממ"דים יבילים השאירו פרטים ונחזור בהקדם