ממ"ד נייד

כיום, מיגון נייד משמש כפתרון עבור לא מעט אנשים, אשר מעוניינים להוסיף חלל ממוגן לביתם הפרטי או לבית העסק שלהם.

מיגון נייד עשוי בדרך כלל מפלדה ונהוג לייצר אותו במידות ובגדלים שונים ומגוונים ומטרתו לשמש אנשים בזמנים של סכנה, של נפילות קסאמים, רקטות וכד'. 

את המיגון הנייד ניתן למקם בחצר של בית פרטי, בפסי יצור של בתי עסק שונים, כחלק מסככות עבודה ועוד, כאשר המטרה היא בסופו של דבר – להציבו באופן נגיש עבור המשתמשים בו.

 

השימוש בממ"ד מוכן 

במסגרת המיגון הנייד, ניתן למצוא את הממ"ד הנייד, אשר מהווה חדר ממוגן מוכן הניתן לרכישה.

מחובתם של החברות המשווקות את ממדים ניידים לדאוג שהם יוכנו בהתאם לתקנים הנדרשים בהתאם לחוק, הכוללים, בין היתר, קירות בטון בעובי מבוקש ושטח ממד של כ 3.5 מ"ר.

הממד הנייד הינו חדר מוגן שמיוצר במפעל ולאר שהוא מוכן, הוא נשלח ללקוחות בהתאם להזמנותיהם. כמו כן, יש אפשרות לשלב בו חלון ו/או דלת הדף מובנים. 

כחלק מסוגי הממ"דים הניידים, ניתן למצוא את הממ"ד המתקפל, מבנה מודולרי שעשוי מלוחות פלדה וניתן להצבה בתוך בית פרטי, כך שנשען הוא על קירותיו של המבנה החיצוני.

בשנים האחרונות ניכר כי הדרישה לממ"ד נייד הולכת וגדלה, שכן, אנשים רבים מעוניינים להוסיף חלל ממוגן לביתם, אולם, לא תמיד יש בידיהם את התקציבים המתאימים לכך.

הממ"ד הנייד מאפשר פתרון מיגון לאנשים שאין בידיהם את היכולת לבנות תוספת של ממ"ד ומעוניינים הם בפתרון מיגון נגיש ותמורת עלות כספית נוחה.

  

מהן עלויותיו של ממד נייד? 

ככלל, תוספת של פתרון מיגון כגון: ממד, לדירה, לבית עסק או לכל בניין מסוים עשויה להסתכם בעלות של לא מעט כסף, שכן, מדובר בשיפוץ לכל דבר.

אם לדבר בסכומים ספציפיים, עלות של עלות בניית ממד עשויה אף להגיע ל 100,000 ₪ ולעיתים אפילו ליותר מכך.

מסיבה זו, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לבנות תוספת של ממ"ד או של פתרון מיגון אחר. 

רכישת ממ"ד נייד בדרך כלל כרוכה בעלויות זולות הרבה יותר מאלה הכרוכות בבנייה של ממ"ד והן עשויות לנוע בטווח שבין 40,000 – 20,000 ₪.

בשל עובדות אלה, רכישת ממ"ד מוכן לדירה, לבניין מגורים או אפילו לבית עסק מהווה בהרבה מצבים פתרון מצוין וזול יותר.

על אף עובדות אלה, בתהליך בחירה של ממ"ד, יש לקחת בחשבון פרמטרים אחרים מלבד עניין המחיר, שהרי הממ"ד אמור לשמש מקום מוגן וחסין מפני סכנות ולפיכך, התוצר הסופי שאותו תקבלו חשוב ביותר, אפילו אם מדובר בעלות כספית לא מבוטלת.

איכות הממ"ד שתבחרו לבנות או לרכוש הינה חשובה ביותר לכן, בבואכם לקבל החלטה בנוגע להוספת ממ"ד, כדאי לקחת בחשבון כחלק מהשיקולים את נושא איכות התוצר הסופי. 

 

ממ"ד נייד – למי עשוי להתאים?

באופן כללי, הוספה של ממ"ד נייד עשויה להתאים לבתים פרטים, לבנייני מגורים, לבתי עסק שונים ולמעשה, לכל מבנה שמאוכלסים בו אנשים.

יחד עם זאת, יש לזכור כי בבניין משותף, רכישה או בנייה של ממ"ד מחייבת את הסכמתם של רוב הדיירים הגרים בבניין, שכן, הדבר כרוך בתשלום כספים לא מועטים.

המציאות מראה כי לא בכל מצב, דיירים של בניין משותף ממהרים להשתתף ברכישה של ממ"ד נייד, על אף שהדבר מיועד לטובת כלל הבניין והוא נחוץ עבור הדיירים לזמנים של סכנה וכיו"ב. 

כיום, ממ"ד נייד משמש הן מוסדות ציבוריים, כגון: בנקים והן בתים פרטיים, אשר זקוקים לפתרונות מיגון בטוחים וחזקים.

 

באנר ממד נייד

 

לסיכום

במשך שנים, קיים במדינת ישראל איום נפילת הטילים והדבר מחייב דאגה לפתרונות מיגון לזמנים בהם נשקפת הסכנה כלפי האזרחים.

כיום, קיים מגוון של פתרונות מיגון, אשר חלקם כרוכים בעלויות יקרות וחלקם בעלויות זולות יותר.

כחלק מפתרונות המיגון המוצעים לאוכלוסייה, הממ"ד הנייד מהווה מוצר המיועד הן לבתים פרטיים והן לעסקים שונים ועלותו נגישה ונוחה. 

אם שקלתם לבחור בפתרון מיגון של נייד ממ"ד, תוכלו להיוועץ עם איש מקצוע בתחום, שיוכל להתאים עבורכם ממ"ד איכותי וכן, יוכל להדריך אתכם לביצוע הזמנה של נייד.

בהקשר לכך, תוכלו לפנות לחברת "מיגון טוב" בכדי לקבל הצעת מחיר עבור ממד נייד במחירים אטרקטיביים.

אז מה היה לנו עד עכשיו

רכישת ממ"ד נייד בדרך כלל כרוכה בעלויות בטווח שבין 80,000 – 100,000 ₪. ההשפעה על המחיר תלויה במספר משתנים כמו: גודל הממ"ד, סוג הממ"ד ועוד משתנים נוספים בהתאם לבקשת הלקוח.. היכנסו לאתר.

בממ"ד יש מספר יתרונות כמו: הגנה מירבית, מגיעה במגוון גדלים, אופציה לקנייה משותפת ועוד.. היכנסו לאתר למידע המלא.

ממ"ד נייד עשוי להתאים לבתים פרטים, לבנייני מגורים, לבתי עסק שונים ולמעשה, לכל מבנה שמאוכלסים בו אנשים.

לקבלת הצעת מחיר לממ"ד נייד השאירו פרטים בטופס
לוגו מיגון טוב
לייעוץ חינם והצעת מחיר לממ"ד נייד השאירו פרטים ונחזור בהקדם